Dagelijks Bestuur

Rollen en contactgegevens

De Stichting CISV Nederland wordt aangestuurd door het Dagelijks Bestuur, bestaande uit zeven personen. Gezamenlijk heeft het deze bestuursgroep vele jaren ervaring met CISV in al haar facetten: als deelnemer aan nagenoeg alle programma's, vele leiding- en stafervaring en daarbovenop jaren commissiewerk. Ook de rol van CISV-ouder is bekend.

 

De mensen hierboven staan ook bij de Kamer van Koophandel ingeschreven namens CISV Nederland. Mochten hier nog vragen over zijn dan kan je het beste contact opnemen met onze voorzitter via het e-mailadres hier beschreven.

 

Voorzitter 

Miranda Pieron

 

voorzitter@nl.cisv.org

Secretaris

Robbert van Leeuwen 

 

secretaris@nl.cisv.org

Vice-Voorzitter

Alexandra Heerkens - Thijssen  

vice-voorzitter@nl.cisv.org

Penningmeester

Lodewijk de Mol van Otterloo 

penningmeester@nl.cisv.org

Public Relations

Ingrid Swagemakers

 

pr@nl.cisv.org

Trustee

Tjalling Gerus

 

tjalling.gerus@nl.cisv.org

Programma Coördinator

Barbara Dirks 

barbara.dirks@nl.cisv.org